HAKKIMIZDA

Kalbimiz hep güm güm attığı için aklımıza hep gümbür gümbür fikirler gelir.

Sıradanlığa rest çekenlerin buluştuğu yerdesiniz. Eğlenerek çalışacak kadar işimizi çok ciddiye alırız. İçimizdeki büyümeyen çocuk, geleneksel reklam kanallarını kullanırken icat çıkarmaya da bayılır. Öyle her fikre körü körüne aşık olmayız. Platonik çözümlerin değil karşılığını satış, etki ve başarı olarak alacağımız işlerin peşinden gideriz. Gözümüzü kamaştıracak değil markanızın yolunu aydınlatacak, önünü açacak o parlak fikir için çabalarız. Biliriz ki, sancılarımızın sonunda, hep nur topu gibi fikirler doğar.

Fikirlerimiz havada uçuşurken, stratejilerimiz yerçekimi görevi görür.

İletişim rotamızı çizerken araştırmaya ve çeşitli verilerin analizine dayalı stratejiler belirleriz. Bilimsel yöntemlerle marka değerini belirler, ürünü doğru konumlandırır, hedef kitle profilini tüm ayrıntılarıyla çizeriz. Bilinirliği, bağlılığı ve geri dönüşü artıracak yöntemleri önceden belirleriz. Attığımız her adımın mutlaka rasyonel bir dayanağı vardır. Sürprizlere yer vermez, kontrolü elden bırakmayız.

Misyonumuz

Misyonumuz

Marka ve ürünlerle kurduğumuz iletişimin güzelliğini işlerimize de yansıtmak. İyi fikir, doğru tasarım ve etkili stratejiyle müşteri tatmini sağlamak, fark yaratan işlere imza atmak. Memnuniyetle müşterilerimizi iş ortağımıza dönüştürmek.

Vizyonumuz

We help your business

Vizyonumuz

Etik kuralları gözeten, gerçek yaratıcılığın, fayda sağlayan iş yapmaktan geçtiğine inanan tavrımızdan asla taviz vermemek. Tasarım gücümüzle iletişim dünyasına yeni bir soluk getirerek, müşterilerimizin çalışmayı en çok arzu ettikleri tasarım ajansı olmak.